• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد بازدید: ۱۲۹ دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵
آشنایی با خدمات و تفکرات دبیر کل انجمن استادان زبان
فارسی هند
  آشنایی با خدمات و تفکرات دبیر کل انجمن استادان زبان فارسی هند
سخنرانی های استادان برجسته زبان و ادب فارسی در مراسم پاسداشت از دکتر عبدالودود اظهردهلوی (استاد دانشگاه جواهر لعل نهرو و دبیر کل انجمن استادان زبان فارسی هند) از دوشنبه تا چهارشنبه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ، در مراسم پاسداشت و تجلیل از استاد فرهیخته حوزه زبان و ادب فارسی پروفسور دکتر عبدالودود اظهردهلوی ، توفیق سبحانی مولوی پژوه و معاون علمی و پژوهشی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به شرح برخی از خدمات پروفسور عبدالودود اظهر دعلوی به زبان و ادبیات فارسی پرداخت که این سخنرانی را از برنامه کلماتی که بوی تازگی می دهد خواهید شنید.

 

همچنین دکتر علی اشرف صادقی عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی رضا مصطفوی سبزواری استاد دانشگاه طباطبایی، نرگس جابری نسب استادیار زبان و ادبیات فارسی ، کریم نجفی رایزن فرهنگی سابق ایران در دهلی نو و اختر مهدی قائم مقام انجمن استادان زبان فارسی هند از دیگر سخنرانان این مراسم بودند. که سخنرانی آن ها نیز از این برنامه پخش می شود.

   برنامه «کلماتی که بوی تازگی می دهد» کاری از گروه تاریخ و اندیشه رادیو فرهنگ است که از شنبه تا چهارشنبه  ساعت 21:30 به تهیه کنندگی رکسانا حمیدی و با اجرای مریم یگانه پخش می شود.

تماشاگه راز
کلماتی که بوی تازگی می دهد
در مکتب استاد
بوم آهنگ
مجلس شورای اسلامی
آرشیو برنامه های قدیمی
نشان
درس مثنوی