• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد بازدید: ۱۳۹۲ پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴
نشست خبری برنامه های رادیو در جشنواره فیلم فجر برگزار
شد
نشست خبری برنامه های رادیو در جشنواره فیلم فجر برگزار شد
نشست خبری برنامه های رادیو که به انعکاس و پوشش سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اختصاص می یابند چهارشنبه ۷ بهمن با حضور مسئولان برگزاری این جشنواره ، مدیر رادیو فرهنگ و برنامه سازان رادیو برگزار شد.

نشست خبری برنامه های رادیو که به انعکاس و پوشش سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر اختصاص می یابند چهارشنبه 7 بهمن با حضور مسئولان برگزاری این جشنواره ، مدیر رادیو فرهنگ و برنامه سازان رادیو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی رادیو فرهنگ ، امیر عابدی مدیر بخش تبلیغات فیلم سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر و ایمان رحیم پور از مسئولان اطلاع رسانی این جشنواره در این نشست برنامه ها و رویدادهای این جشنواره را تشریح کردند و برنامه سازان را در جریان آخرین تحولات از کم و کیف برگزاری جشنواره فیلم فجر قرار دادند.

محمد صادق رحمانیان مدیر رادیو فرهنگ در نشست برنامه های رادیویی در جشنواره فیلم گفت: امسال در جشنواره فیلم فجر ۹ برنامه رادیویی داریم که از ساعت ۱۰:۳۰ صبح آغاز شده و تا ساعت ۲۲:۴۵ ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اعلام آمادگی شبکه های رادیویی در جشنواره فیلم فجر عنوان کرد: امسال از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برنامه های جشنواره فیلم فجر پوشش داده خواهد شد. در این رویداد فرهنگی هر شبکه با دو عنوان برنامه حضور دارد و تنها رادیو گفتگو با یک برنامه «سودای سیمرغ» حضور خواهد یافت و غیر از آن شبکه فرهنگ، تهران، جوان و ایران هرکدام با دو عنوان برنامه در حوزه اطلاع رسانی، نقد و معرفی فیلم ها فعالیت خواهند کرد.

 

رحمانیان در تشریح این برنامه ها تصریح کرد: برنامه های «سکانس ۳۴» هر روز ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱ و «چراغ سینما» هر شب ساعت ۲۱ تا ۲۲ از شبکه تهران پخش می شود. همچنین رادیو فرهنگ هر روز ساعت ۱۳ تا ۱۴ برنامه «سینما سیمرغ» و برنامه «برداشت ۳۴» ساعت ۲۲ تا ۲۲:۴۵ پخش می شود.

 

مدیر رادیو فرهنگ در پایان گفت: برنامه «سینما زاویه» هر روز ساعت ۱۵ تا ۱۶ و برنامه «شب نقره ای» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۲ از رادیو جوان پخش می شود. رادیو ایران نیز برنامه «کافه هنر» را ساعت ۲۰ تا ۲۱ و برنامه «حوض نقره» را ساعت ۱۶ تا ۱۷ روی آنتن می برد. همچنین برنامه رادیو گفتگو نیز با عنوان «سودای سیمرغ» هر روز ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ پخش خواهد شد.

منبع : رادیو فرهنگ
نشان
آرشیو برنامه های قدیمی
در مکتب استاد
بوم آهنگ
کلماتی که بوی تازگی می دهد
تماشاگه راز
مجلس شورای اسلامی
درس مثنوی