• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد بازدید: ۱۶۸۴ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
به پیشواز بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب

آخرین کتاب هایی که از سوی نویسندگان مطرح در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب عرضه می شود و توصیه اهل قلم برای خرید کتاب در برنامه ادبیات این هفته هفت اقلیم مرور می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه رادیویی فرهنگ، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با پیام «ربع قرن جهاد فرهنگی»، از ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در مصلای تهران برگزار می‌شود.

آیین افتتاح این دوره از نمایشگاه فردا، ۱۲ اردیبهشت با حضور رییس جمهوری ساعت ۱۷ برگزار می‌شود. با توجه به همزمانی برنامه ادبیات هفت اقلیم با افتتاح این برنامه،آخرین اخبار مربوط به این رویداد فرهنگی مرور می شود.

تازه ترین آثاری که از سوی نویسندگان در نمایشگاه عرصه می شود و توصیه اهل قلم درباره خرید کتاب های مناسب از جمله بخش های دیگر این برنامه هستند.

همچنین به دلیل رونمایی کتاب «چراغ ها را من خاموش می کنم» اثر زویا پیرزاد در روز ۱۲ اردیبهشت در لندن، ادامه این برنامه به موضوع ترجمه آثار ایرانی به زبان های دیگر اختصاص دارد.

برنامه هفت اقلیم کاری از گروه هنر شبکه رادیویی فرهنگ است که همه روزه بغیر از جمعه ها از ساعت ۱۹:۳۰ الی ۲۱ از موج اف ام ردیف ۱۰۶ پخش می شود.

امین عظیمی کارشناسی، فرزانه ابراهیم زاده سردبیری، مرتضی صداقت گو تهیه کنندگی و  مهدي محمديان  اجرای برنامه روزهای سه شنبه هفت اقلیم را که به ادبیات می پردازد، برعهده دارند.
منبع : تازه های شبکه
تماشاگه راز
بوم آهنگ
کلماتی که بوی تازگی می دهد
مجلس شورای اسلامی
آرشیو برنامه های قدیمی
درس مثنوی
در مکتب استاد
نشان