• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد کل یافته ها : ۴۹۷ مورد
صفحه از ۲۵

۴ ساعت پیش
رادیو فرهنگ از تئاتر شهر جشنواره تئاتر فجر را پوشش می دهد
رادیو فرهنگ با برنامه «تماشاخانه فجر» همزمان با سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از اول تا ۱۲ بهمن هر روز ساعت ۱۴:۳۰ به انعکاس خبری و تحلیلی تئاتر فجر و وقایع و رویدادهای جشنواره تئاتر فجر از تئاتر شهر می پردازد.

۶ ساعت پیش
نیستان برگزیده سی دومین جشنواره موسیقی فجر
برنامه نیستان رادیو فرهنگ به عنوان برنامه برگزیده شنیداری در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و ندا رادمهر به عنوان خبرنگار برگزیده حوزه رسانه این جشنواره معرفی شدند.

۲۹ دی ۱۳۹۵
لحظه به لحظه با جشنواره موسیقی فجر در رادیو فرهنگ
برنامه «نیستان» هر شب ساعت ۲۲ از رادیو فرهنگ درایام برگزاری سی ودومین جشنواره موسیقی فجرشنوندگان را در جریان اخبار و موسیقی این جشنواره وهمچنین تحلیل و بررسی رویدادها و وقایع جشنواره موسیقی فجر قرار می دهد.

۲۶ دی ۱۳۹۵
سیر تحول ساز پیانو با حضور هنرمندان بنام ساز پیانو
رادیو فرهنگ در برنامه نیستان از دوشنبه ۲۷ دی قرار است با حضور هنرمندان مطرح ساز پیانو سیر تحول این ساز را در ایران در چندین برنامه بررسی کند.

۴ دی ۱۳۹۵
آثار هنرمندان موسیقی نقد و بررسی می شود
برنامه موسیقی نیستان قرار است همزمان با شروع فصل زمستان، آثار هنرمندان موسیقی را نقد و بررسی کند.

۱ دی ۱۳۹۵
بررسی آثار موسیقی لری در سرآهنگ
برنامه سرآهنگ که به موسیقی نواحی ایران می پردازد این هفته پنج شنبه و جمعه ۲ و ۳ دی به بررسی موسیقی لرستان اختصاص دارد.

۲۸ آذر ۱۳۹۵
شعر خوانی صادق رحمانیان در برنامه «شاعر در آینه»
برنامه «شاعر در آینه» رادیو فرهنگ این هفته دوشنبه ۲۹ آذر میزبان صادق رحمانیان (شاعر و مدیر رادیو فرهنگ) خواهد بود تا ضمن بررسی اشعار وی بخش هایی از شعر خوانی وی را نیز پخش کند.

۲۴ آذر ۱۳۹۵
موسیقی عرفانی خراسان در سرآهنگ
برنامه سرآهنگ که به موسیقی نواحی ایران می پردازد این هفته پنج شنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ آذر آثار استاد عبدالعزیز احمدی یکی از خوانندگان عرفانی خراسان بررسی می شود.

۲۳ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با پوریا اخواص در رادیو فرهنگ
رادیو فرهنگ سه شنبه ۲۳ اذر به منظور بازتاب اخبار نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در برنامه نیستان با پوریا اخواص(خواننده) گفتگو می کند.

۲۱ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با طینوش بهرامی در جشنواره موسیقی کلاسیک
رادیو فرهنگ دوشنبه ۲۲ اذر به منظور بازتاب اخبار نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در برنامه نیستان با طینوش بهرامی نوازنده سه تار که در این جشنواره اجرا خواهد داشت، گفتگو می کند.

۲۰ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با هنرمندان نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در نیستان
رادیو فرهنگ یکشنبه ۲۱ آذر به منظور بازتاب اخبار نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در برنامه نیستان با هنرمندانی که در روز سوم جشنواره اجرا دارند، گفتگو می کند.

۲۰ آذر ۱۳۹۵
انعکاس نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در رادیو فرهنگ
بازتاب اخبار نخستین جشنواره ی موسیقی کلاسیک ایرانی در برنامه نیستان و گفتگو با هنرمندان فعال در این جشنواره را شنبه ۲۰ آذر از برنامه نیستان بشنوید.

۱۵ آذر ۱۳۹۵
رادیو فرهنگ برای نادر گلچین تولد می گیرد
تولد ۸۰ سالگی استاد نادر گلچین ، خواننده آواز سنتی در برنامه نیستان رادیو فرهنگ که روز سه شنبه ۱۶ آذر پخش می شود، برگزار می شود.

۱۳ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با جوانِ افتخار آفرینِ ایرانی در رادیو فرهنگ
رادیو فرهنگ دوشنبه ۱۵ آذر در برنامه موسیقی نیستان با محمد خدادادی نوازنده نی خواهد بود که چندی پیش در ارکستر سمفونیک وین به عنوان تکتواز نی حضور داشت، گفتگو می کند.

۳ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با احسان ذبیحی فر در نیستان
برنامه نیستان پنج شنبه ۴ آذر میزبان احسان ذبیحی فر آهنگساز و نوازنده کمانچه خواهد بود تا درباره آلبوم «چهار گان» با وی گفتگو کند.

۳ آذر ۱۳۹۵
گفتگو با رئیس دانشکده موسیقی دانشگاه هنر در نیستان
برنامه نیستان رادیو فرهنگ چهارشنبه ۳ آذر میزبان حميدرضا ديبازر رئیس دانشکده موسیقی دانشگاه هنر خواهد بود و با وی گفتگو می کند.

۲۶ آبان ۱۳۹۵
تشریح برنامه گروه موسیقی بوم در نیستان
برنامه نیستان جمعه ۲۸ آبان میزبان سپهر سراجی آهنگساز و سرپرست گروه موسیقی بوم خواهد بود و درباره فعالیت های آینده این گروه خبر می دهد.

۲۶ آبان ۱۳۹۵
سرپرست گروه وشت با نیستان گفتگو می کند
بابک پیمانی سرپرست گروه موسیقی وَشت (موسیقی لرستان) پنج شنبه ۲۷ آبان در برنامه نیستان از اجرای این گروه در نیمه دوم آذر ماه سال جاری می گوید.

۲۵ آبان ۱۳۹۵
گفتگو با بردیا کیارس درباره ارکستر بادی کارا
بردیا کیارس آهنگساز و رهبر ارکستر بادی کارا چهارشنبه ۲۶ آبان در برنامه نیستان رادیو فرهنگ از برنامه های آینده این ارکستر خواهد گفت.

۲۴ آبان ۱۳۹۵
بزرگداشت استاد شریف زاده در رادیو فرهنگ
برنامه نیستان رادیو فرهنگ سه شنبه ۲۵ آبان برنامه ای در گرامیداشت استاد شریف زاده، اساتید نامدار موسیقی مقامی خراسان رضوی که ۲۱ آبان دار فانی را وداع گفت پخش می کند.
صفحه از ۲۵
آرشیو برنامه های قدیمی
درس مثنوی
نشان
مجلس شورای اسلامی
کلماتی که بوی تازگی می دهد
در مکتب استاد
بوم آهنگ
تماشاگه راز