از ساعت به مدت

رادیو فرهنگ

خبر روابط عمومي

در آستانه روز دانشجو انجام شد؛ دیدار مدیر رادیو فرهنگ با دانشجویان دانشگاه صدا و سیما

سید‌مرتضی كاظمی دینان مدیر رادیو فرهنگ در آستانه روز دانشجو با منتخب دانشجویان مقطع كارشناسی ارشد رشته تهیه كنندگی رادیو دیدار كرد.

1402/09/15
|
13:53

در این دیدار مدیر رادیو فرهنگ ضمن گرامیداشت روز دانشجو گفت: این روز به یاد سه دانشجویی كه هنگام اعتراض به دیدار رسمی ریچارد نیكسون معاون رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده آمریكا و همچنین از سرگیری روابط ایران با بریتانیا، در تاریخ 16 آذر 1332در دانشگاه تهران شهید شدند، گرامی داشته می‌شود.
وی ادامه داد:رشته تهیه كنندگی رادیو یكی از فعال ترین رشته های دانشگاه صدا و سیماست و با توجه به استعداد و توانمندی های بسیار دانشجویان، به خوبی از این ظرفیتهای بالا در این رشته استفاده می شود.
كاظمی دینان افزود: دانشگاه صداوسیما وظیفه تربیت نیروی انسانی برای سازمان صداوسیما را برعهده دارد، یكی از مهم ترین دانشگاه های كشور است و با توجه به اهمیت برنامه سازی توجه به خلاقیت و نوآوری در قالب و پردازش مناسب محتوا به ویژه در برنامه های رادیویی كه مخاطب از طریق شنوایی با برنامه ارتباط برقرار می كند مهم است پس دانشجویان این رشته باید دقت لازم در آموزش و در آینده پیاده كردن آموخته های خود در رادیو را جدی بگیرند.
در این دیدار مباحث مختلفی با حضور مدیران گروه های برنامه ساز رادیو فرهنگ از جمله تعامل بیشتر دانشجویان دانشگاه با این شبكه رادیویی و ظرفیت پذیرش طرح ها و ایده های نو برنامه سازی در این رادیو مطرح شد و در ادامه ضمن بازدید از استودیوی ضبط برنامه رهنمون درباره حضور دانشجویان در این شبكه جهت همكاری و كارآموزی و... صحبت شد.
كاظمی دینان همچنین در این دیدار از فعالیت دانشجویان رشته تهیه كنندگی رادیو برای تولید برنامه در این شبكه استقبال كرد.

دسترسی سریع
خبر روابط عمومی