ایران جغرافیای مهربانی هر روز از ساعت متغیر به مدت 5 دقیقه

رادیو فرهنگ

ايران جغرافياي مهرباني

"ایران، جغرافیای مهربانی"

رادیو فرهنگ از روز چهارشنبه 11 اسفندماه با دومین همایش ملی "ایران، جغرافیای مهربانی" همراه شده و به مدت دو‌ روز از اندیكا برنامه دارد.

1400/12/11
|
10:20

اندیكا (از توابع استان خوزستان) است كه چندی قبل مردم آن بر اثر زلزله متاسفانه خسارتهای زیادی دیدند و شبكه رادیویی فرهنگ با برگزاری همایش ملی ایران جغرافیای مهربانی كه با همكاری همه دستگاههای اجرایی استان خوزستان و جمع كثیری از خیرین و پزشكان، در روزهای 11 و 12 اسفند ماه در منطقه زلزله زده اندیكا اسا تلاش می كند تا ضمن التیام آلام مردم به شكل های مختلف در خدمت رسانی یه هم میهنان اثرگذار باشد.
به همین منظور در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه برای معرفی و تكریم خیرین و نیكوكاران، ترویج و تقویت فرهنگ نوع دوستی ، تبیین جایگاه گروه های جهادی و نقش آنها در مهرورزی و محرومیت زدایی و ظرفیت سنجی توسعه كار خیر در جامعه با بررسی نقش كارآفرینی در اسلام و نگاه علمی به خیریه های فرهنگی و اجتماعی و نهادهای نیكوكاری در كشور دومین همایش جغرافیای مهربانی را برگزار می كند.

ویژه برنامه همایش « ایران جغرافیای مهربانی » چهارشنبه 11 اسفند و پنجشنبه 12 اسفند ماه از ساعت 12:30 تا 14 روی آنتن می رود همچنین این همایش روز چهارشنبه ساعت 21:00 تا22:30 ‌وپنجشنبه از ساعت 14:30 تا 18:00 روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز نیز به طور زنده از رادیو فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع
ایران جغرافیای مهربانی