هفت اقلیم شنبه تاجمعه از ساعت 16:00 تا 16:55 به مدت 55 دقیقه

رادیو فرهنگ

هفت اقليم

« هفت اقلیم» تئاتر در جمعه های رادیو فرهنگ

برنامه هفت اقلیم روز جمعه 14 مهر با موضوع تئاتر از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1402/07/14
|
09:32

این‌مجله رادیویی كه به تهیه كنندگی سیدهادی موسوی نژاد ساعت16:00 از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ پخش می شود بخش های مختلفی دارد كه به موضوع هنرهای نمایشی می پردازد.
گفتگو با ساسان قجر دبیر دومین جشنواره بین‌المللی پانتومیم كه از 17 تا 20 مهر در زنجان برگزارپیرامون این‌جشنواره یكی از بخش های برنامه« هفت اقلیم» است.
همچنین در این برنامه ضمن گفتگو با دكتر كاظم نظری مدیر كل مركز هنرهای نمایشی به بهانه اختتامیه جشنواره آیینی سنتی درباره تاسیس مركز تئاتر ایرانی در تالار سنگلج تهران و فعالیت های این مركز اطلاع رسانی می شود.
مروری بر اخبار تئاتر و نمایش كشور و بررسی وضعیت تئاتر استان كهگیلویه و بویر احمد در گفتگو با سید رضا رفیعی رییس انجمن هنرهای نمایشی این استان و امین درخشان مدیر كل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كهگیلویه و بویر احمد به بهانه برگزاری جشنواره تئاتر این استان از دیگر بخش های این برنامه است.
در بخشی از هفت اقلیم این جمعه ، با دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند رضا زنده‌دل (شهردار لاهیجان) كه از 19 تا 22 مهر 142«02، برگزار خواهد شد گفتگو می شود.
« هفت اقلیم» جمعه ها را به تهیه كنندگی سیدهادی موسوی نژاد ،گویندگی« جلالیان» و اجرای كارشناسی «امین خرمی» از رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز و موج ای ام ردیف585 كیلوهرتز بشنوید.

دسترسی سریع
هفت اقلیم