ده ترین چهارشنبه ها از ساعت 14:30 تا 15:15 به مدت 45 دقیقه

رادیو فرهنگ

ده ترين

معرفی انواع ورزش های آبی در ده ترین رادیو فرهنگ

ده ورزش آبی مهیج در برنامه «ده ترین» امروز چهارشنبه 13 آذرماه معرفی می شود

1398/09/13
|
13:04

برنامه «ده ترین» امروز چهارشنبه 13آذرماه به معرفی ده ورزش آبی اختصاص دارد.
انواع ورزش های آبی پر هیجان در واقع تفریحاتی سالم، پر از فعالیت و تحرک، ماجراجویانه و مفرح هستند. آن ها هم نیاز به فعالیت بدنی و هم نیاز به تمرکز ذهنی دارند و به شما انگیزه حرکت در آب را می دهند. هیجان انگیزترین ورزش های آبی امروزه مسابقات متنوعی دارند، هم به صورت گروهی و هم انفرادی برگزار می شوند. مسابقات جام جهانی، المپیک و بسیاری مسابقات دیگر برای آزمودن ورزشکاران در سراسر دنیا برگزار می شود.
ورزش های آبی انفرادی به عنوان یک کار فردی تعریف شده است که بهترین نتیجه را در هر رقابتی برای ورزشکار به ارمغان می آورد. این ورزش ها نیاز به نیروی فیزیکی قوی، پشتکار، عزت نفس، نگرش مثبت و عطش فراوان برای برنده شدن دارد.
شنا ؛ جت اسکی و موج سواری ؛ ویک بوردینگ؛ اسکی روی آب؛ مسابقات 3 گانه ترکیبی یا تریسلون؛ کایت سواری بر روی آب ، اسکیم بوردینگ | Skimboarding ؛ باز هم یک ورزش با تخته موج سواری ؛ واترپولو؛رفتینگ و شیرجه از صخره و ماهیگیری همه از انواع ورزش های آبی هستند.
در برنامه «ده ترین» به تهیه کنندگی نازنین حاج سیف الله و گویندگی احسان همتی هر چهارشنبه ساعت 14:30 به مدت 45 دقیقه ده تا از برترین های ایران در حوزه های گردشگری، میراث فرهنگی، فعالیت های گروهی و ... معرفی می‌شودو علاقمندان می توانند روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز شنونده این برنامه از رادیو فرهنگ باشند.

دسترسی سریع
ده ترین