سیم و زر دوشنبه از ساعت 12:30 به مدت 30 دقیقه

نقد و بررسی كتاب « سنگی كه سهم من شد» در سیم‌ و زر» رادیو فرهنگ

برنامه «سیم و زر» رادیو فرهنگ امروز دوشنبه13 اذرماه به گفت‌وگو با « محسن امامیان»رنویسنده كتاب« سنگی كه سهم من شد» اختصاص دارد. این برنامه از ساعت 12:30 پخش می‌شود.

1402/09/13
|
08:59

در برنامه این هفته «سیم و زر» رادیو فرهنگ «امین خرمی» به عنوان كارشناس مجری برای معرفی و نقد و بررسی كتاب «سنگی كه سهم من شد»، كه راجع به پیشینه تاریخی خصومت‌ها و دشمنی‌های یهود به انحراف كشیده‌شده با اسلام است با نویسنده این ‌كتاب گفتگو می كند.

«سنگی كه سهم من شد»، به پیشینه تاریخی خصومت‌ها و دشمنی‌های یهود به انحراف كشیده‌شده با اسلام پرداخته كه پیش از بعثت پیامبر(ص) در سرزمین حجاز مستقر شدند و چه كارهایی انجام دادند و در زمان صدر اسلام چه برنامه‌هایی داشتند. در این كتاب گوشه‌ای از این اتفاقات درقالب داستان دختری جوان پیگیری می شود.
موضوع اصلی كتاب، به نفوذ یهود در اسلام و اقدامات آن‌ها مربوط می‌شود و موضوعات فرعی به تاریخ صدر اسلام، تاریخ خلفا و مظلومیت اهل‌بیت(ع) اشاره دارد.
گفتنی است،سید محسن امامیان فرزند متولد 1359 در تهران ، نویسنده ، پژوهشگر و مترجم است. وی سطح سه حوزوی ومدرس فیلم نامه نویسی و نگارش خلاق است. همچنین بیش از پنج دوره در مدرسه اسلامی هنر شركت كرده و در دفتر تبلیغات اسلامی فعالیت داشته است.
برنامه «سیم و زر» كه ویژه نقد كتاب است، با تهیه‌كنندگی فریده گودرزی و اجرای فاطمه اسحاق تبار و‌اجرای كارشناسی امین خرمی دوشنبه‌ها ساعت 12:30 روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می‌شود.

دسترسی سریع
سیم و زر