پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

سیستان زیر تله‌ای از خاك مدفون شده است

نماینده مردم زابل در مجلس تأكید كرد: سیستان در حال خالی از سكنه شدن است، رئیس جمهور و سازمان محیط زیست سیستان در زیر تله‌ای از خاك مدفون شده است.

1402/06/22
|
12:51

محمد سرگزی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 22 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی خود گفت: از مقام معظم رهبری كه همیشه بزرگترین و تنها حامی مردم استان سیستان و بلوچستان در طول سالیان بعد از انقلاب بوده اند بابت رهنمودهای مشفقانه و دلسوزانه‌ای كه در خصوص مردم این استان مجدانه به دولت داشتند، تشكر می‌كنم.

نماینده مردم زابل، زهك، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس ادامه داد: دولت سیزدهم برخلاف دولت‌های گذشته با اجرای مصوبات دهه 80 مقام معظم رهبری زمینه رضایت ایشان و توسعه و پیشرفت استان را فراهم كند.

وی اظهار داشت: وزیر كشور بنا بود عایدات طرح خروج سوخت مرزنشینان سیستان به سفره مردم رنگ بدهد اما متأسفانه هنوز برخلاف وعده‌های داده شده عایدات طرح بین مردم تقسیم نشده است، این موضوع اقدام عاجل را می‌طلبد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تأكید كرد: سیستان در حال خالی از سكنه شدن است، رئیس جمهور و سازمان محیط زیست؛ سیستان در زیر تله‌ای از خاك مدفون شده است، چرا جلسه ستاد مقابله با ریزگردها در سیستان تشكیل نمی‌شود، آیا خود و خانواده‌تان تحمل یك روز سكونت در سیستان را دارند./
منبع: خبرگزاری خانه ملت

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی