پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی یكشنبه،سه شنبه و چهارشنبه از ساعت حوالی 8 صبح تا قبل از اذان ظهر به مدت متغیر

رادیو فرهنگ

پخش مذاكرات علني مجلس شوراي اسلامي

محمدیاری: دخالت دستگاه‌ها در كارهای همدیگر قابل قبول نیست

نماینده مردم تالش و رضوان‌شهر در مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: موازی كاری و دخالت دستگاه‌ها در كارهای همدیگر قابل قبول نیست و موجب مسكوت ماندن بسیاری از پروژه‌ها شده‌ است.

1401/02/25
|
11:46

حسن محمدیاری در جلسه امروز (یكشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذكری گفت: گام نخست در فرآیند حكمرانی این است كه در حوزه سیاستگذاری به عنوان نماینده مردم دغدغه مردم را لحاظ كنیم.

وی با بیان اینكه «ما به اصل تفكیك قوا قائل هستیم» خاطرنشان كرد: قانون گذار برای هر مسئولیتی یك سری وظایف مشخص را تعیین كرده اما موازی كاری و دخالت دستگاه‌ها در كارهای همدیگر قابل قبول نیست و موجب مسكوت ماندن بسیاری از پروژه‌ها شده‌ است؛ با توجه به اینكه رئیس مجلس در جلسه سران قوا حضور دارد و همچنین با توجه به اینكه ما نمایندگان مجلس دغدغه مردم را داریم انتظار داریم كه ریاست مجلس نیز در جلسه سران قوا این موضوع را پیگیری كند.

نماینده تالش همچنین با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری درباره لزوم تسهیل در پرداخت حقوق كارگران و ثبات و امنیت شغلی آنها گفت: من بارها گفته ام كه تعداد 800 نفر كارگر سد شفارود نه حقوق‌شان پرداخت شده و نه تكلیف‌شان مشخص است، با توجه به اینكه مقام معظم رهبری بر ایجاد امنیت شغلی تاكید كرده اند از وزیر نیرو خواستار پیگیری موضوع هستم.
منبع: ایسنا

دسترسی سریع
پخش مذاكرات علنی مجلس شورای اسلامی