وقتی خیال در می زند دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه،پنج شنبه، از ساعت 21:30 تا 22:00 به مدت 30دقیقه

رادیو فرهنگ

وقتي خيال در مي زند

رادیو فرهنگ میزبان مهیار فیروزبخت

برنامه «وقتی خیال در می زند» رادیو فرهنگ امروز صحبت های مهیار فیروزبخت، نوازنده‏ و آهنگساز را از فعالیت ها و هنر خیال انگیزی كه رقم زده است پخش می كند.

1399/04/09
|
10:29

در برنامه «وقتی خیال در می زند» امروز دوشنبه 9 تیرماه گفتگوی فاطمه داوودیان كارشناس مجری با استاد مهیار فیروزبخت، نوازنده‏ و آهنگساز پخش می شود.
گفتنی است، مهیار فیروزبخت، نوازنده‏ اى توانا و بداهه ‏نواز است كه در نوازندگى شیوه كارى خود را دارد كه مورد تأیید هنرمندان بزرگ و سرشناس مىی باشد. وى پس از انقلاب اسلامى حدود چهل و هشت سرود و آهنگ انقلابى چه در رابطه با جنگ تحمیلى عراق علیه ایران و چه در رابطه با دیگر برنامه‏ هاى سازمان صدا وسیما ساخته است و از جمله آهنگساز موسیقى متن فیلم‏هاى: «روایت عشق» كه مدت دو سال در ماه‏هاى محرم سال‏هاى 1368 و 1367 از تلویزیون پخش گردید و فیلم «تهران 53» مى‏ باشد. وى جهت شناساندن موسیقى سنتى ایران، همراه با گروه‏هاى هنرى در چارچوب قراردادهاى فرهنگى هنرى و بین ایران و ممالك جهان، مسافرت‏هاى متعددى به كشورهاى: انگلستان، ایتالیا، نروژ، هلند، پاكستان، افغنستان، بلژیك،چین،مالزى و تایلند كرده است.
برنامه وقتی خیال در می زند ساعت 16:30 به تهیه كنندگی الهه بیات با موضوع گفتگو با نویسندگان، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود.

دسترسی سریع
وقتی خیال در می زند