وقتی خیال در می زند دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه،پنج شنبه، از ساعت 21:30 تا 22:00 به مدت 30دقیقه

رادیو فرهنگ

وقتي خيال در مي زند

گفتگو با حسن ذوالفقاری را در رادیو فرهنگ بشنوید

گفت و گو با «حسن ذوالفقاری » استاد دانشگاه و مدیر گروه آموزش زبان فارسی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی دوشنبه 8 اردیبهشت ماه از برنامه وقتی خیال در می زند پخش می شود.

1399/02/08
|
12:05

فاطمه داوودیان كارشناس مجری «وقتی خیال در می زند» امروز با «حسن ذوالفقاری» پژوهشگر و مؤلف كتابهای درسی گفتگو كرده است.
حسن ذوالفقاری استاد دانشگاه، پژوهشگر و مؤلف كتابهای درسی و مدیر گروه آموزش زبان فارسی فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی در سال 1345 در دامغان به دنیا آمد. وی در سال 1375 دكتری زبان و ادبیات فارسی خود را از دانشگاه تهران گرفت و اكنون استاد دانشگاه تربیت مدرس و رئیس مركز تحقیقات زبان و ادبیات فارسی آن دانشگاه است.
وی برگزیده رتبه دوم پژوهش‌های كاربردی در نوزدهمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی، برگزیدهسومین، چهارمین و پنجمین جشنواره كتاب‌های رشد، برگزیده كتاب تقدیری سال، برگزیده مؤلفان استان سمنان، عضو شورای علمی دایره‌المعارف بزرگ اسلامی، از مدخل نگاران بنیاد دایرة‌المعارف اسلامی، عضو هیئت‌رئیسه انجمن استادان زبان و ادبیات فارسی و انجمن علمی نقد ادبی ایران، مدیرمسئول و سردبیر فصلنامه فرهنگ و ادبیات عامه و عضو هیئت تحریریه پنج فصلنامه تخصصی و نویسنده چهل جلد كتاب و 150 مقاله است.
برنامه وقتی خیال در می زند ساعت 16:30 به تهیه كنندگی الهه بیات و به همت گروه تولید و تامین رادیو فرهنگ با موضوع گفتگو با نویسندگان ، ادیبان و هنرمندان درباره آثار واندیشه هایشان روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز پخش می شود.دسترسی سریع
وقتی خیال در می زند