هفت كوچه شنبه دو شنبه پنج شنبه از ساعت 09:00 به مدت 90 دقیقه

گرامیداشت مقام شاهچراغ در هفت كوچه رادیو فرهنگ

برنامه «هفت كوچه» دوشنبه 16خرداد با موضوع جایگاه معنوی شاهچراغ در فرهنگ مردم از رادیو فرهنگ پخش می شود.

1401/03/16
|
08:45

« هفت كوچه» برنامه‌ ای از گروه جامعه رادیو فرهنگ است كه به معرفی فرهنگ مردم اختصاص دارد در این برنامه به مناسبت بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ علیه السلام فرزند بزرگوار امام موسی كاظم علیه السلام جایگاه شاهچراغ در بین مردم مورد بررسی قرار می گیرد.
ششم ذی القعده مصادف است با روز بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ علیه السلام فرزند بزرگوار امام موسی كاظم علیه السلام است
به مناسبت پاسداشت دهه ی كرامت و روز بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ علیه السلام در این روز مردم از اقصی نقاط ایران اسلامی به ویژه استان فارس به آستان مقدس حضرت احمد ابن موسی علیه السلام شرفیاب می شوند و نسبت به ساحت مقدس آن حضرت ادای احترام می كنند و حاجات و آرزوهایشان را از آن آستان مقدس طلب می نمایند. پیاده آمدن بسیاری از افراد كه از دیگر شهرهای استان فارس به این حرم مشرف می شوند و اجرای ده ها برنامه ی فرهنگی و معنوی دیگر نشان دهنده عشق و علاقه این مردم ولایتمدار به این امام زاده جلیل القدر است.
برنامه هفت كوچه به تهیه كنندگی هادی موسوی نژاد و اجرای سكینه ارجمندی ساعت 9:00روی موج اف ام ردیف 106 و ای ام ردیف 585 پخش می شود.

دسترسی سریع
هفت كوچه