امت رسول الله به موج رادیو فرهنگ رسید

برنامه امت رسول الله، از چهارشنبه هفتم آبان ماه، تا شب میلاد حضرت محمد مصطفی(ع) علاوه بر رادیو وحدت از رادیو فرهنگ نیز پخش می شود .

1399/08/07
|
10:22

«امت رسول الله (ص)» عنوان برنامه شامگاهی رادیو وحدت است که با دعوت از صاحب نظران جهان اسلام پیرامون موضوع وحدت مسلمین بحث و گفتگو می شود و در هفته وحدت این برنامه زنده و مستقیم از رادیو فرهنگ نیز پخش می شود.
«امت رسول الله» برنامه گفت و گو محور در ارتباط با علمای اهل سنت و شیعه و بزرگان علمای مذاهب اسلامی در جهان اسلام است و هر شب با یک منطقه جغرافیایی از جهان اسلام ارتباط برقرار می شود.
این برنامه به عنوان یکی از برنامه های جذاب و جالب این رادیو است که مباحث مطرح شده دربرنامه به زبان های عربی و انگلیسی برای علاقه مندان خارج از کشور بر روی آنتن ترجمه می شود.
تاکنون یوشع حیانی مبلغ پاکستانی ،سیدمفید حسینی کوهساری فرستاده جامعه المصطفی به اندونزی ، فیلیپ ریکاردو پاز شبعه ای از قلب آرژانتین ،ادکاردو اسعد (سهیل اسعد)از امریکای لاتین داستان زندگی اسلامی خود را روایت کرده اند.
علاقه مندان می توانند این برنامه را هر شب ساعت 21 روی موج اف ام ردیف 95.5 مگاهرتز از رادیو وحدت بشنوند و از هفتم آبان ماه تا میلاد رسول الله (ص) این برنامه روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز از رادیو فرهنگ نیز پخش می شود.

دسترسی سریع