پخش میزگردهای فرهنگی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری از فردا در رادیو فرهنگ

شبكه رادیویی فرهنگ با آغاز پخش میزگردهای فرهنگی نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری از فردا (پنجشنبه 24 خرداد) این برنامه را پخش می كند.

1403/03/23
|
13:41

با آغاز تبلیغات ریاست جمهوری، برنامه‌های نامزدها نیز مشخص شده كه «میزگردهای فرهنگی» و « بدون تعارف» برنامه هایی هستند كه به طور همزمان از شیكه دو‌سیما و رادیو فرهنگ پخش می شوند.
آقایان مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاكانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و مسعود پزشكیان در ریاست جمهوریِ چهاردهم به رقابت می‌پردازند.

براساس این گزارش، آیین قرعه‌كشی برای تعیین جدول زمان‌بندی برنامه‌های كاندیداها در سازمان صداوسیما برگزار شد و برنامه‌های انتخاباتی تا 6 تیرماه ادامه دارد.
دررمیزگزدخای فرهنگی از فردا پنجشنبه به ترتیب آقایان قالیباف ، قاضی زاده ، جلیلی، زاكانی ، پورمحمدی و پزشكیان از ساعت 19 تا 20:30 در خصوص برنامه های فرهنگی با مردم صحبت می كنند و این بزنامه به طور همزمان از شبكه دو‌سیما و رادیو فرهنگ پخش می شود.
برنامه «بدون تعارف» نیز از یكشنبه 27 خرداد ساعت 20:45 تا 21 با پخش سخنان پزشكیان با مردم آغاز می شود و پس از آن قالیباف ، قاضی زاده هاشمی، جلیلی، پورمحمدی و زاكانی به ترتیب با حضور در این برنامه از برنامه های خود به مردم می گویند .
با توجه به پخش مناظرات در روزهای دوشنبه 28 خرداد،پنجشنبه 31 خرداد،جمعه یكم تیر،دوشنبه 4 و پنجشنبه 5 تیرماه برنامه های « میزگرد فرهنگی» و « بدون تعارف» در این روزها پخش نمی شود.
علاقه مندان می توانند رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف 106 مگاهرتز، ای ام ردیف585 كیلوهرتز بشنوند .

دسترسی سریع