بررسی راهبردهای رسانه ای رژیم صهیونیستی برای انكار واقعیت در « رهنمون» رادیو فرهنگ

شبكه رادیویی فرهنگ در برنامه « رهنمون» چهارشنبه 29 فروردین ماه با حضور كارشناسان به موضوع بررسی راهبردهای رسانه ای رژیم صهیونیستی در مقابل عملیات« وعده صادق» می پردازد.

1403/01/29
|
09:11

شنبه شب گذشته (25فروردین) سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حمله رژیم غاصب صهیونیستی به كنسولگری ایران در دمشق عملیات موشكی وعده صادق را اجرا كرد كه با واكنش های وسیع رسانه ای همراه بود.
در این برنامه نیز با حضور دكتر هادی البرزی كارشناس ارشد سواد رسانه ای و در گفتگو با دكتر عباس مقتدایی عضو كمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین با دعوت از یكی از اعضاء شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره نوع برخورد رسانه ای اسرائیل و راهبردهای رسانه ای كه اتخاذ كرده صحبت می شود .
بازی رسانه‌ای اتاق فكر صهیونیست‌ها بعد از این تحقیر تاریخی در روز اول بر محور كم‌اهمیت جلوه دادن موضوع و نادیده گرفتن استوار بود و قصد دارند از تاكتیك خبرسازی پرحجم در رابطه با واكنش به تنبیه ایران، برای مقابله معكوس استفاده كنند و فشار درونی خود را به نحوی به بیرون منتقل كنند.
هدف دیگر این جنگ روانی تضعیف و كاهش اثرات بسیار مهم و فراوان عملیات وعده صادق در منطقه و جهان است.
در برنامه امروز رهنمون با نگاهی به راهبرد رسانه ای آنها ابعاد مختلف پرداخت رسانه ای به موضوع از سوی رزیم صهیونیستی بررسی می شود..
برنامه «رهنمون»را به تهیه كنندگی مریم مقدسی چهارشنیه ها ساعت 10 و‌30 دقیقه از رادیوفرهنگ بشنوید این برنامه از پایگاه ایرانصدا و رادیوفرهنگ پخش تصویری دارد.


دسترسی سریع