عیدانه های رادیو فرهنگ در جشن میلاد ولی عصر ( عج)

رادیو فرهنگ برنامه‌های مختلفی از جمله « انتظار یار»،«سرود سپیده» و « پیدای پنهان» را برای میلاد امام زمان عج در نیمه شعبان تدارك دیده است .

1402/12/05
|
09:59

شبكه رادیویی فرهنگ با در نظر گرفتن موضوعاتی متناسب با ولادت با سعادت امام عصر (عج) 5 و 6 اسفندماه رنگ و بوی مهدوی به برنامه های داده و با موضوع انتظار به استقبال این روز با شكوه می‌رود.

« صبح به وقت فرهنگ» برنامه صبحگاهی گروه كتاب و جامعه پنجم اسفند به موضوع سبك زندگی منتظرانه می پردازد این برنامه ساعت 6 صبح روی آنتن می رود

گروه تاریخ ‌‌و اندیشه نیز دو ویژه برنامه را تقدیم شنوندگان می كند و ساعت13 نیز در برنامه سرزمین من وضعیت سیاسی و اجتماعی عصر میلاد امام زمان عج و ویژگی های عصرظهور بررسی می شود.
ویژه برنامه« در انتظار یار » 5 اسفند ساعت 17 تا 19 از گروه تاریخ و اندیشه به تهیه كنندگی فاطمه محمدیان فر با گویندگی نگین خواجه نصیر و حمید عبیری روی آنتن می رود.
تبیین مهدویت و انتظار و وظایف منتظران در عصر غیبت از جمله محورهای موضوعی این برنامه است
در روز میلاد امام عصر عج 6 اسفندماه نیز از ساعت 8:30 تا 10 صبح برنامه« پیدای پنهان»را فاطمه محمدیان فر با همراهی سكینه ارجمندی و دانیال معنوی به عنوان گوینده روی آنتن می برد.
در این برنامه به ویژگی های انسان منتظر و فرهنك انتظار پرداخته می شود .
برنامه »ققنوس» نیز با نگاهی به شعر مهدوی و اطلاع رسانی از رویدادهای ادبی حوزه مهدویت ساعت 16 تا 17 از گروه ادب و هنر رادیو فرهنگ پخش می شود.
رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز و موج ای ام ردیف585 كیلوهرتز بشنوید

دسترسی سریع