صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رادیو فرهنگ با تهیه ویژه برنامه " گلبانگ آزادی "راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن را پوشش می دهد.

حسین نعمتی مدیرگروه جامعه رادیو فرهنگ که یکی از گروه هایی است که تهیه این برنامه را برعهده دارد گفت: : رادیو فرهنگ با تهیه ویژه برنامه " گلبانگ آزادی " بمناسبت سالروز 22 بهمن ، بصورت زنده ومستقیم حضور گسترده مردم در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن را پوشش می دهد.
وی ادامه داد: عوامل برنامه ساز گروه جامعه در پخش رادیو فرهنگ حضور دارند و ارتباط با خبرنگاران در مراکز استان ها، گفتگو با کارشناسان در خصوص بررسی ابعاد مهم انقلاب اسلامی بویژه دستاوردهای فرهنگی انقلاب اسلامی ،پخش بسته های صوتی شامل کلام گرانسنگ حضرت امام (ره) ورهبری ، خنان اندیشمندان درباره انقلاب اسلامی ایران وسرود وترانه از بخش های این برنامه است.
نعمتی گفت: از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه ارتباط زنده با ایستگاه رادیویی مستقر در مسیر راهپیمایی در خیابان آزادی که برنامه سازان گروه فرهنگ و اندیشه در آنجا فعالیت دارند، ارتباط زنده با مراکز استان‌ها و گزارشگران حاضر در صحنه با انعکاس حضور گسترده ملت بزرگ ایران در سراسر کشور اسلامی در راهپیمایی روز 22 بهمن می‌پردازد.
مدیر گروه جامعه در ادامه افزود: برنامه «گلبانگ آزادی» از ساعت 7 صبح با دو گروه برنامه ساز روی آنتن می رود که سیدهادی موسوی نژاد به عنوان تهیه کننده با گویندگی راضیه گردکاهد در پخش رادیو فرهنگ حضور دارند و از گروه جامعه این برنامه را روانه آنتن می کنند .
در ادامه عباس رجب سلمانی مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو فرهنگ گفت: این گروه یکی از گروه های برنامه ساز «گلبانگ آزادی» است که به تهیه کنندگی محمدرضا راز و اجرای مهدی محمدیان از جایگاه تعیین شده در مسیر راه پیمایی همراه مردم است .
وی افزود: پخش گزارش مردمی، گفتگوی زنده با مسئولان ، اطلاع رسانی و پوشش راهپیمایی تهران در گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی از بخش های این برنامه است .
رجب سلمانی تصریح کرد: در این ویژه برنامه علاوه بر تامین مطالب مرتبط، اخبار و حضور پرشکوه مردم و مسئولان در اقصی نقاط ایران اسلامی به صورت زنده و لحظه‌ای اطلاع رسانی خواهدشد.
وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه روز 22 بهمن امسال با چهلمین روز از شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همراهانشان مصادف شده است تلاش داریم که با فرهنگیان و نویسندان و اندیشمندان درباره ایشان گفتگو کنیم که این بخش را گروه مستقر در پخش رادیو فرهنگ بر عهده دارد .
مدیر گروه فرهنگ و اندیشه رادیو فرهنگ افزود: در یکی از بخش های این برنامه به موضوع هنرمندان و انقلاب اسلامی میپردازیم و سیر رشد هنر در پیروزی انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 تا کنون را بررسی می کنیم.
گفتنی است؛ «گلبانگ آزادی» ساعت 7 تا 12 سه شنبه 22 بهمن ماه روی موج اف ام ردیف 106مگاهرتز و موج ای ام ردیف 585 کیلوهرتز از رادیو فرهنگ پخش می شود .

مرتبط با این خبر

  • انتخابات به هفت کوچه رسید

  • اخبار جشنواره هنرهای تجسمی فجر را از رادیو فرهنگ دنبال کنید

  • «آیا من وکیلم» و «به وقت مردم» به آنتن رادیو فرهنگ رسید

  • اخبار جشنواره هنرهای تجسمی فجر را از رادیو فرهنگ دنبال کنید

  • «من وکیلم» و «به وقت مردم»به آنتن رادیو فرهنگ رسید

  • معرفی مخاطره آمیزترین ورزش های ایران در ده ترین رادیو فرهنگ

  • تصنیف «مشتاق و پریشان» با صدای استاد غلامحسین بنان را در گام های گم شده بشنوید

  • هارمونیزه کردن موسیقی ایرانی اساسا نادرست است

  • تصنیف «مشتاق و پریشان» با صدای استاد غلامحسین بنان را در گام های گمشده بشنوید

  • رادیو فرهنگ در روز انتخابات «به وقت مردم» کوک شد