• پیامگیر ۲۴ ساعته شبکه فرهنگ ۲۲۰۵۳۱۹۱ 
  • شماره پیامک شبکه فرهنگ ۳۰۰۰۰۵۵۸ 
تعداد کل یافته ها : ۲۱۶ مورد
صفحه از ۱۱

۱۴ دی ۱۳۹۵
شرکت های دانش بنیان در برنامه ارمغان شکوفایی
برنامه جدید « ارمغان شکوفایی » که به معرفی شرکت های دانش بنیان موفق و تسهیلات و خدمات صندوق نواوری و شکوفایی ریاست جمهوری اختصاص دارد این هفته پنج شنبه ۱۶ دی میزبان مدیران یکی از شرکت های دانش بنیان موفق خواهد بود.

۸ دی ۱۳۹۵
ارمغان شکوفایی ، برنامه جدیدی از رادیو فرهنگ
رادیو فرهنگ از پنج شنبه ۹ دی برنامه ای جدید با عنوان « ارمغان شکوفایی » که به معرفی شرکت های دانش بنیان موفق و تسهیلات و خدمات صندوق نواوری و شکوفایی ریاست جمهوری اختصاص دارد را برای شنوندگان پخش می کند.

۸ دی ۱۳۹۵
ویژه برنامه زمستانی رادیو فرهنگ
رادیو فرهنگ در روزهای زمستان با ویژه برنامه «زمزمه ی زمستان» روزهای شنبه و دوشنبه ، پنج شنبه و جمعه با شنوندگان همراه خواهد بود.

۷ آذر ۱۳۹۵
ویژه برنامه های رحلت حضرت رسول اکرم(ص) شهارت امام رضا (ع) و شهادت امام حسن (ع)
رادیو فرهنگ به مناسبت رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع) از دوشنبه هشتم آذر تا چهارشنبه ۱۰ آذر ویژه برنامه هایی را در مدح و منقبت رسول اکرم (ص) و سیره ایشان پخش می کند.

۶ آذر ۱۳۹۵
رییس سازمان بسیج سازندگی کشور میهمان سمت و سو
برنامه سمت و سو یکشنبه ۷ اذر به مناسبت هفته بسیج با رییس سازمان بسیج سازندگی کشور گفتگو می کند.

۱ آذر ۱۳۹۵
برنامه های هفته بسیج رادیو فرهنگ
رادیو فرهنگ به مناسبت هفته بسیج ویژه برنامه هایی را با موضوع شهدای بسیجی تاریخچه شکل گیری بسیج و همچنین انعکاس اخبار هفته بسیج پخش می کند

۲۶ آبان ۱۳۹۵
از کتاب های همکاران رادیو رونمایی شد
آیین رونمایی از کتابهای همکاران رادیویی با حضور نسرین آبروانی معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و محمد صادق رحمانیان مدیر رادیو فرهنگ و همچنین پدیدآورندگان کتابها امروز چهارشنبه ۲۶ آبان در رادیو برگزار شد.

۲۲ آبان ۱۳۹۵
راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی
برنامه سمت و سو یکشنبه ۲۳ آبان به منظور بررسی راهکارهای اقتصاد مقاومتی با کارشناسان این حوزه گفتگو می کند.

۱۱ آبان ۱۳۹۵
رادیو فرهنگ از مرشد محمد نایب خلیلی تجلیل کرد
طی مراسمی در رادیو فرهنگ از مرشد محمد نایب خلیلی (پیشکسوت ورزش های باستانی و زورخانه ای) به پاس اجرای ضرب در برنامه های صبحگاهی رادیو فرهنگ و اجرای تعداد ۳۶۵ برنامه ضرب و زنگ در رادیو فرهنگ تجلیل و قدردانی شد

۱ آبان ۱۳۹۵
اهمیت شعر و عرفان در ادبیات
دکتر اکبر ایرانی رئیس مرکز پژوهشی میراث مکتوب یکشنبه ۲ آبان در برنامه سمت و سو درباره اهمیت شعر و عرفان در ادبیات صحبت می کند.

۲۷ مهر ۱۳۹۵
بررسی جشنواره داستان نویسی خاتم در رادیو فرهنگ
برنامه سمت و سو چهارشنبه ۲۸ مهر به منظور بررسی داستان نویسی و جشنواره داستان نویسی خاتم با دبیر علمی این جشنواره گفتگو می کند.

۲۵ مهر ۱۳۹۵
قلعه بمپور شنیدنی می شود
شنیدنی هایی از قلعه بمپور معروفترین و در عین حال مهمترین قلعه در سراسر بلوچستان را دوشنبه ۲۶ مهر از برنامه شنیدنی های تاریخ بشنوید.

۲۵ مهر ۱۳۹۵
اهمیت پژوهش های اسنادی در سمت و سو
علی ططری مدیر مرکز اسناد کتابخانه مجلس شورای اسلامی دوشنبه ۲۶ مهر در برنامه سمت و سو درباره اهمیت پژوهش های اسنادی برنامه سمت و سو گفتگو می کند.

۱۹ مهر ۱۳۹۵
فرهنگ محرم ؛چهل منزل با حسین(ع)
حجت الاسلام علی اکبر رنجبران کارشناس و مولف کتاب چهل منزل با حسین(ع) چهارشنبه ۲۱ مهر در برنامه سمت و سو میهمان رادیو فرهنگ خواهد بود .

۱۲ مهر ۱۳۹۵
ویژگی های پارک های علم و فناوری در سمت و سو
ویژگی ها و فعالیت های پارک های علم و فناوری دوشنبه ۱۲ مهر در برنامه سمت و سو مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

۱۰ مهر ۱۳۹۵
آشنایی با فعالیت های علمی بانک خون بند ناف
فعالیت های علمی بانک خون بند ناف فردا یکشنبه ۱۱ مهر در برنامه سمت و سو یا حضور کارشناسان بانک خون بند ناف مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

۶ مهر ۱۳۹۵
سردار بهمن کارگر میهمان رادیو فرهنگ
سردار بهمن کارگر ، رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارشنبه ۷ مهر به مناسبت هفته دفاع مقدس در برنامه سمت و سو میهمان رادیو فرهنگ خواهد بود .

۴ مهر ۱۳۹۵
جانشین سابق مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در رادیو فرهنگ
محسن رخصت طلب جانشین سابق مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس دوشنبه ۵ مهر میهمان رادیو فرهنگ خواهد بود تا درباره فعالیت های مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفتگو کند.

۲۷ شهریور ۱۳۹۵
بررسی هجدهمین مجمع عمومی شورای جهانی صنایع دستی
امید شیوا مشاور صادرات و امور بین الملل معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، یکشنبه ۲۸ شهریور میهمان برنامه سمت و سو خواهد بود.

۲۳ شهریور ۱۳۹۵
رئیس بنیاد معماری انقلاب اسلامی در رادیو فرهنگ
بررسی سند چشم انداز معماری ایرانی موضوعی است که برنامه سنت و سو چهارشنبه ۲۴ شهریور در گفتگو با رئیس بنیاد معماری انقلاب اسلامی ان را بررسی می کند.
صفحه از ۱۱
در مکتب استاد
آرشیو برنامه های قدیمی
مجلس شورای اسلامی
بوم آهنگ
تماشاگه راز
درس مثنوی
نشان
کلماتی که بوی تازگی می دهد